Cephe ve Prefabrik Yapı

Cephe ve Prefabrik Yapı

Cephe ve Prefabrik Yapı

Decker ahşap kompozit (WPC) ürünleri dış cephe ve duvar panelleri ile modern prefabrik ev, kulübe, dış cephe giydirmesi, ayrıca dağ evi, kulübe, ya da mobo kabin tasarlayabilirsiniz. Hayalinizdeki yapıyı çevreye duyarlı, geri dönüştürülmüş malzemelerden imal edilmiş Decker ürünleri ile yenilikçi ve modern tasarımla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Decker, ürünlerinin %25'i geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmektedir. Hem çevreye hem de insanlara zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır. Decker kompozit ürünleri her türlü hava koşullarına uyumlu yapısıyla uzun ömürlüdür. Çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır. İstenilen tasarımlarda uygulanabilir ve montajı kolaydır.-30°C ile +85°C sıcaklık aralığında özelliklerini değiştirmeden korur.

Decker cephe profilleri, özel ve kamu binalarına, sahilde, kentsel alanlara ve dağlık alanlara uygulanır. paradan tasarruf etmenizi sağlar. Decker cephe profillerinin mat bir dokunuşla bitişi ve ince dokusu, ahşabın doğal görünümünü sağlar. Kaplama ve ek koruma gerektirmediği için paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Uygulama Örnekleri

Bilgi ve Teklif Al