Ahşap Kompozit Deck Teknolojisinin
Teknik Özellikleri

Ahşap ve plastik hammaddenin mükemmel uyumuyla oluşturulan ahşap kompozit malzemeler ister iç mekan ister dış mekan olsun her alanda ve her hava koşulunda üstün performans göstermektedir.

Deck nedir?

Deck nedir?

İç ve dış mekan zemin döşemelerinde kullanılabilen decker, doğal ve estetiktir, uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilir. Her iklime uygun, değişik hava koşullarından etkilenmez, çeşitli tasarımlarda uygulanabilir, montajı kolaydır.
Bahçelerde, havuz kenarlarında, deniz sahillerinde, cafe ve restaurantlarda, yürüyüş yolları, kent mobilyaları, köprülerde ve bir çok zemin uygulamalarında rahatlıkla uygulanabilir.

Teklif al

Kurulum Kolaylığı

Isıya Dayanıklılık

Suya Dayanıklılık

Isı Yalıtkanlığı

Çevre Dostu

Kolay Kurulum

DECK-ER ürünleri, kolay ve hızlı kurulum özelliğiyle modüler çözümler sunar. Bu sayede kurulum, söküm, taşıma işlemlerinde büyük bir zaman kazandırır.

Uzun Ömürlü

DECK-ER’ın ahşap kompozit malzemeden üretilen ürünleri, doğal ahşaba göre çok daha uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez.

Su Geçirmez

Su geçirmeyen DECK-ER ürünleri ıslak zeminler, havuz, banyo, dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Su yalıtımı özelliğiyle yapılarınızın daha dayanıklı kalmasını sağlar.

%100 Geri Dönüştürülebilir

%100 Geri dönüştürülebilen ahşap kompozit malzemeden üretilen DECK-ER ürünleri, doğa dostu yapısı ile sürdürülebilir bir dünya için özel olarak üretilmiştir.

Isıya Dayanıklı

Isıya dayanıklı ahşap kompozit malzemesi ile DECK-ER ürünleri, gerek güneşten koruma sağlamasıyla gerekse yanmaya dayanıklı yapısıyla yapıların koruyucusudur.

Neme Dayanıklı

Neme dayanıklılığı ile rutubet ve bakteri oluşumunu da engelleyen DECK-ER ürünleri, aynı zamanda duvar ve zeminlerde dayanıklılığı artırır.

Size en uygun çözüm için bize danışın.

Yapınız için en doğru seçenekler ve profesyonel kurulum hizmetlerimiz için vakit kaybetmeden bize danışabilirsiniz.

urunkat
urunkat

Ürün Kataloğu

teknikkat
teknikkat

Teknik Katalog

A few of the top hints on how exactly to compose paper for me will probably make you resemble a pro by the end of the post

In the event that you aren’t able to compose documents, or do not have any idea how to begin writing papers then read on. You will find several amazing causes to master to write papers and also essay helper you will be pleased you did when you start gaining more appreciation for the skills.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 DECKER