Pergola

Pergola

Pergola

Decker pergola ürünleri, mekanlarınızı sofistike ve modern görünüme kavuşturur. Kullanım alanınızı genişletirken yağmur ve güneşten koruyarak size açık alanları kullanma olanağı sunar.

Decker pergola ürünleri, sade ve modern tasarımıyla antrasit, gri, fındık kahve ve krem olmak üzere 4 renkte üretilir.

Decker, ürünlerinin %25'i geri dönüştürülmüş plastik ve FSC sertifikalı ahşap talaşı kullanılarak imal edilen bir ahşap kompozit yapı malzemesidir. Hem çevreye hem de insanlara zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır. Decker kalite politikası, hem ev hem de endüstriyel kullanım için test normlarına uygun bir ürün üretmektir.

Decker, doğal ve estetiktir. WPC ahşap kompozit malzemeden üretilen Decker ürünleri, her yıl ek bakım maliyeti gerektirmeden, her iklime uygun, farklı hava koşullarından etkilenmeyen yenilikçi yapı malzemesidir. Çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır. İstenilen tasarımlarda uygulanabilir ve montajı kolaydır.

Decker pergola sistemleri sayesinde bahçelerde aileniz ve arkadaşlarınızla bir arada olacağınız favori bir alanınız olacak. Her türlü projeye uyarlanabilen modern ve pratik tasarıma sahiptir. Ev, otel, kafe, park, teras ve avlularda, ayrıca otopark veya iskele gibi diğer alanların gölgelendirilmesinde kullanılabilir.

Ürünler ve Aksesuarlar

Direk

Genişlik: 150 mm
Kalınlık: 150 mm
Uzunluk: 3000 mm

Mertek

Genişlik: 150 mm
Kalınlık: 60 mm
Uzunluk: 6000 mm

Kiriş

Genişlik: 220 mm
Kalınlık: 60 mm
Uzunluk: 6000 mm

Çatı Lambri

Genişlik: 244 mm
Kalınlık: 32 mm
Uzunluk: 6000 mm

U Profil

Genişlik: 99 mm
Kalınlık: 42 mm
Uzunluk: 2200 mm

Duvar Bloğu

Genişlik: 250 mm
Kalınlık: 58 mm
Uzunluk: 6000 mm

Renkler

Antrasit

Gri

Fındık Kahve

Krem

Uygulama Örnekleri

Teknik Çizim

Montaj Şeması

Bilgi ve Teklif Al