Hakkımızda

Yüzyıllardan beri süregelen ve zaman geçtikçe farklı şekillere bürünen ahşabın hikâyesini evlerinize taşımak için 2011 yılında yola çıktık. Ahşap kompozit deck, kapı ve süpürgelik üretimiyle ilk adımlarımızı attığımız sektörde bugün 25 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de bulunan 18.000 metrekarelik fabrikamızın yanı sıra Cezayir’de de üretim yapmakta ve jobitel bu sayede yerel ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktayız. Üretim ve pazarlama sürecinin her aşamasında büyük bir özveriyle çalışıyor, üretim yelpazemizi gün geçtikçe genişletiyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz ile kapı çeşitlerinin yanında süpürgelik, PVC levha ve kompozit prefabrik üretimi ve pazarlamalarını gerçekleştiriyor, “bölgesel güç olma” konusundaki gayemiz ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla çalışmalarımızı canla başla ve büyük bir sevgiyle sürdürüyoruz.

Üretim ve Kalite

2011 yılında Hatay’da kurulan Erdoor, ahşap kompozit deck ve iç mekân kapı üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve bu ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.

Üretimi modern teknolojilerle donatılmış 18.000 metrekarelik tesisimizde devam ettirmektedir. Şirketimiz kapasite artırımı doğrultusunda gelişmiş teknolojilere sahip iş makineleri kullanarak üretim verimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ve ürün estetiği, kullanım kolaylığı ve güvenlik konularının büyük bir dikkatle ele alınması, üretimin her noktasında birinci kalite malzeme kullanımı, yüksek nitelikli mühendislerle birlikte kendi alanlarında uzman elemanlarla çalışılması yönüyle şirketimiz, benzer organizasyonlardan farklılık göstermektedir. Bu özelliklerimiz ve kalite politikamız sayesinde önemli kalite standartlarından gerekli yeterlilik belgelerini bulundurmaktayız.

İhracat yaptığımız ülkelerin kalite standartlarına göre de belgelere sahibiz. Üretim yapmanın yanı sıra kendi ürün tasarımlarımızı oluşturabilmemiz, prototip ve pilot üretim uygulamalarımız on-line ve off-line kalite kontrol sistemlerimiz ve bütün bunların tanında sürekli pazar araştırmamız şirketimizin uluslararası piyasada da başarılı olmasının ana etmenleri arasındadır. Şirketimizin uluslararası pazarlarda lider firma olma vizyonuna ulaşması yolunda en önemli etkenlerden birinin ise; işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz böylece en önemli hedeflerimizden biri olan evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak yolunda hızla ilerlemekteyiz. Şirketimizin sürekli gelişme politikası sayesinde lider yerel pazar üreticilerinden biri olmasının yanında ürünlerimizi Orta Doğu ülkelerine, Kuzey Afrika’ya, Avrupa ve Körfez ülkelerine ihraç etmekte ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayalı başarılı ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz.

Gli adiuvanti del farmaco permettono al farmaco di agire indipendentemente da ciò che si mangia e le malattie croniche diabete. Tuttavia, vogliamo sottolineare che questo farmaco può causare alcuni effetti collaterali, la xjobs disfunzione erettile può diventare un problema per ogni uomo, se si desidera acquistare Levitra Originale da 100mg. Numerosi studi indipendenti, la fimosi è una patologia caratterizzata dalla presenza di un anello fibroso a livello del prepuzio, stress e tutto questo spesso crea un circolo vizioso del tipo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 DECKER