Hakkımızda

Decker Kompozit Zemin Malzemeleri

Decker Kompozit Zemin Malzemeleri

Yüzyıllardan beri süregelen ve zaman geçtikçe farklı şekillere bürünen ahşabın hikâyesini evlerinize taşımak için 2011 yılında yola çıktık. Ahşap kompozit deck, kapı ve süpürgelik üretimiyle ilk adımlarımızı attığımız sektörde bugün 25 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de bulunan 18.000 metrekarelik fabrikamızın yanı sıra Cezayir’deki tesisimizde de üretim yapmakta ve bu sayede yerel ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktayız. Üretim ve pazarlama sürecinin her aşamasında büyük bir özveriyle çalışıyor, üretim yelpazemizi gün geçtikçe genişletiyoruz.

Ahşap kompozit deck ürünleri ile, zemin döşemeleri, pergola, cephe, prefabrik yapı ve kompozit dış mekan mobilyaları üretimini tam entegre tesislerimizde yapmakta ve pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla çalışmalarımızı canla başla ve büyük bir sevgiyle sürdürüyoruz.

ÜRETİM VE KALİTE

ÜRETİM VE KALİTE

Şirketimiz kapasite artırımı doğrultusunda gelişmiş teknolojilere sahip iş makineleri kullanarak üretim verimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ve ürün estetiği, kullanım kolaylığı ve güvenlik konularının büyük bir dikkatle ele alınması, üretimin her noktasında birinci kalite malzeme kullanımı, yüksek nitelikli mühendislerle birlikte kendi alanlarında uzman elemanlarla çalışılması yönüyle şirketimiz, benzer organizasyonlardan farklılık göstermektedir. Bu özelliklerimiz ve kalite politikamız sayesinde önemli kalite standartlarından gerekli yeterlilik belgelerini bulundurmaktayız.

İhracat yaptığımız ülkelerin kalite standartlarına göre uygun belgelere sahibiz. Üretim yapmanın yanı sıra kendi ürün tasarımlarımızı oluşturabilmemiz, prototip ve pilot üretim uygulamalarımız, kalite kontrol sistemlerimiz ve bütün bunların yanında sürekli pazar araştırmamız şirketimizin uluslararası piyasada da başarılı olmasının ana etmenleri arasındadır. Şirketimizin uluslararası pazarlarda lider firma olma vizyonuna ulaşması yolunda en önemli etkenlerden birinin ise; işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz. Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunma gayesiyle çalışırken müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak işimizin en önemli parçasıdır. Sürekli gelişme politikamız sayesinde şirketimizin lider yerel pazar üreticilerinden biri olma hedefinin yanı sıra ürünlerimizi Orta Doğu ülkelerine, Kuzey Afrika’ya, Avrupa ve Körfez ülkelerine ihraç etmekte ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayalı başarılı ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz.