Deck

Deck Profilleri

Deck Profilleri

Decker, WPC (ahşap kompozit) zemin döşemeleri, sertliği doğal malzemelere göre birkaç kat daha yüksek olan kompozitlerden yapılmıştır. Ahşabın yapısını aslına uygun olarak tasvir ederken aşınmaya karşı ondan çok daha yüksek dirence sahiptir.

Decker zemin ürünleri kaymayı önleyici yüzeye sahiptir ve sudan etkilenmez. Bahçelerde, havuz kenarlarında, deniz sahillerinde, cafe ve restaurantlarda, yürüyüş yolları, kent mobilyaları, köprülerde ve bir çok zemin uygulamalarında rahatlıkla uygulanabilir.

İç ve dış mekan zemin döşemelerinde kullanılabilen Decker, doğal ve estetiktir. Uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilir. Her iklime uygundur, farklı hava koşullarından etkilenmez. Çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır. İstenilen tasarımlarda uygulanabilir ve montajı kolaydır.

Decker, ürünlerinin %25'i geri dönüştürülmüş plastik ve FSC sertifikalı ahşap talaşı kullanılarak imal edilen bir ahşap kompozit yapı malzemesidir..

Ürerimi sırasında hem çevreye hem de insanlara zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır. Decker kalite politikası, hem ev hem de endüstriyel kullanım için test normlarına uygun bir ürün üretmektir. Decker kompozit ürünleri -30°C ile +85°C sıcaklık aralığında özelliklerini değiştirmeden korur.

Ürünler ve Aksesuarlar

Klasik Deck Kahve

En: 145 mm
Boy: 4000 mm
Kalınlık: 22 mm

Klasik Deck Antrasit

En: 145 mm
Boy: 4000 mm
Kalınlık: 22 mm

L Profil

En: 35 mm
Boy: 2200 mm
Kalınlık: 80 mm

U Profil

En: 42 mm
Boy: 2200 mm
Kalınlık: 99 mm

Deck Karkas

En: 38 mm
Boy: 2100 mm
Kalınlık: 45 mm

U Bağlantı Aparatı

En : 60 mm
Boy : 60 mm
Kalınlık : 60 mm

Renkler

Antrasit

Fındık Kahve

Gri

Uygulama Örnekleri

Teknik Çizim

Montaj Şeması

Bilgi ve Teklif Al