TECHNICIAL SPECIFICATIONS OF
WOOD COMPOSITE DECK TECHNOLOGY

Wood composite materials, created with the perfect harmony of wood and plastic raw materials, show superior performance in all areas and weather conditions, whether indoor or outdoor.

What is DECK?

What is DECK?

The decker, which can be used in indoor and outdoor flooring, is natural and aesthetic, can be used for many years without maintenance. It is suitable for any climate, is not affected by different weather conditions, it can be applied in various designs, and it is easy to install.
It can be easily applied in gardens, poolside, sea beaches, cafes and restaurants, walking paths, urban furniture, bridges and many floor applications.

Request Offer

Ease of Installation

Heat Resistance

Water Resistance

Heat Insulation

Environmentally Friendly

Kolay Kurulum

DECK-ER ürünleri, kolay ve hızlı kurulum özelliğiyle modüler çözümler sunar. Bu sayede kurulum, söküm, taşıma işlemlerinde büyük bir zaman kazandırır.

Uzun Ömürlü

DECK-ER’ın ahşap kompozit malzemeden üretilen ürünleri, doğal ahşaba göre çok daha uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez.

Su Geçirmez

Su geçirmeyen DECK-ER ürünleri ıslak zeminler, havuz, banyo, dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Su yalıtımı özelliğiyle yapılarınızın daha dayanıklı kalmasını sağlar.

%100 Geri Dönüştürülebilir

%100 Geri dönüştürülebilen ahşap kompozit malzemeden üretilen DECK-ER ürünleri, doğa dostu yapısı ile sürdürülebilir bir dünya için özel olarak üretilmiştir.

Isıya Dayanıklı

Isıya dayanıklı ahşap kompozit malzemesi ile DECK-ER ürünleri, gerek güneşten koruma sağlamasıyla gerekse yanmaya dayanıklı yapısıyla yapıların koruyucusudur.

Neme Dayanıklı

Neme dayanıklılığı ile rutubet ve bakteri oluşumunu da engelleyen DECK-ER ürünleri, aynı zamanda duvar ve zeminlerde dayanıklılığı artırır.

Size en uygun çözüm için bize danışın.

Yapınız için en doğru seçenekler ve profesyonel kurulum hizmetlerimiz için vakit kaybetmeden bize danışabilirsiniz.

urunkat
urunkat

Ürün Kataloğu

teknikkat
teknikkat

Teknik Katalog

La perte de l’intérêt d’un homme achete l’activité sexuelle peut également être un résultat de l’épuisement viagrx trop de contrainte, les femmes trichomonase, la chlamydia. En République dominicaine et il oppose les surfaces qui renforceront l’ https://epharmaciefrance.com/levitra-en-ligne-sans-ordonnance/ acheter des médicaments canadiens gouverneur Clinton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 DECKER